АКАДЕМІЯ НАТАЛІЇ КОСТИНСЬКОЇ

АКАДЕМІЯ НАТАЛІЇ КОСТИНСЬКОЇ

Image placeholder

Крокодилиця поспішає на допомогу

Серія дитячих книжок Наталії Костинської про пригоди хороброї команди звірят-рятівників

Чому "Крокодилиця"?

Help

РЯТУЄМО СВІТ

Крокодилиця в легкій та цікавій формі вчить малят допомагати друзям та не боятися прешкод.

РОЗГЛЯДАЄМО КАРТИНКИ

На відміну від більшості сучасних видань, які використовують комп'ютерну графіку, ця книга оздоблена спраівжнім акварельним живописом.

ВЧИМО ГЕОГРАФІЮ

Ми помандруємо і дізнаємося багато цікавого про Японію, Непал, Нову Зеландію і навіть Антарктиду!

Крокодилиця поспішає на допомогу Окапі

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

250 грн.

(Перша книга)

Історію про сміливу Крокодилицю написала Наталія Костинська, лікарка за фахом, авторка багатьох наукових книг і статей. «Крокодилиця поспішає на допомогу Окапі» – її перша дитяча книжечка вигадана колись для онука. Ілюстрації – це те, що одразу привертає увагу до книжки. Вони по-дитячому прості і затишні. Часом здається, що ця книжечка — яскравий артбук із дитячих малюнків. А ще після прочитання книжки хочеться взяти у руки пензлик, трохи змочити цупкий папір для акварелі і щось намалювати. Хоча б такі яскраві різнокольорові плямки, якими прикрашено форзаци книжки.

Крокодилиця поспішає на допомогу

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

250 грн.

(Друга книга)

В одному із зоопарків живе Крокодилиця-рятівниця зі своїми друзями пташкою колібрі Брі та мавпочкою Чіпі. Де б не трапилась біда, рятувальники з'являються на місці подій. Допомагають гасити пожежу на таємничому острові Тобаго, відкопують снігових мавп в горах Японії, допомагають заблукалому пінгвіну дістатися до дому з Нової Зеландії в Антарктиду. Крокодилиця та її друзі - приклад справжньої дружби. Вони вміють рятувати, радіти успіхам і вдачі інших. Книжка Наталії Костинської в захоплюючій формі знайомить дітей з друзями-рятівниками і найкрасивішими куточками нашої планети. Всі історії добрі. Вчать дружбі, порядності, взаємодопомозі, доброті...

Крокодилиця з друзями на острові диявла

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

250 грн.

(Третя книга)

Крокодилиця — супергероїня, яка може все що завгодно. Цього разу Крокодилиця та її друзі мавпочка Чіпі і пташка Брі займаються дуже складною справою. На острові тасманського диявола дельфіни викидаються на берег. Потрібно терміново знайти причину цього і врятувати їх. На острові Тасманія на друзів чекають небезпечні пригоди, зустрічі з неймовірно фантастичними рослинами і тваринами. Так майже детективна історія допомагає дітям краще пізнати світ. Наприкінці книги подаються запитання і завдання для спілкування дітей із батьками щодо її змісту. А також після прочитання книги хочеться запропонувати дітлахам взяти у руки пензель, трохи змочити цупкий папір для акварелі і намалювати хоча б такі яскраві різнокольорові плямки, якими прикрашено форзаци книги.

Відгуки

Ольга

Дуже вдячна Вам за книгу. Дитятко взахваті. Спала з книжечкою :)Ви творите добре. Дякую за нові історії, які захоплюють і переносять в різні куточки світу легко і з задоволенням!

Вікторія

Знаю, як мінімум, трьох лікарів, крім класиків, у яких чарівним чином поєднується лікарський талант і письменницький дар, є в цій синергії якась магія. Книга вийшла суперська - і добра, і яскрава, і пізнавальна. Прочитли на одному подиху!

Лілія

Сказки про звірів залишають глибокий слід у психіці дитини та формують "програми" та "установки". Одна з наших найулюбленіших – історія про Крокодилицю! Наталія Костинська глибоко і тонко прививає завжди актуальні цінності, серед яких є цінність життя, любові та взаємодопомоги.

Image placeholder

Замовити книжечку:

(заповніть наведені нижче поля та найближчим часом ми з Вами зв'яжемося)

Хочу замовити:

ДЯКУЄМО ЗА ЗАМОВЛЕННЯ!

Невдовзі ми з Вами зв'яжемося :)

Can't send form.

Please try again later.

КОНТАКТИ:

Адреса:

Печерський Узвіз, 19

Телефон:

+380982211725
+380442545222

E-mail

au.i%40sokilatanau.i%402102sotorp