АКАДЕМІЯ НАТАЛІЇ КОСТИНСЬКОЇ

АКАДЕМІЯ НАТАЛІЇ КОСТИНСЬКОЇ

Image placeholder

Смак Шоколадного Морозива

Кожна мить життя – наче смак шоколадного морозива: короткочасна, чудова і неповторна.

Мене звуть Наталія Костинська. Я – доктор медичних наук, професор, гомеопат, сертифікований у Швейцарії викладач антропософської медицини та лікар.А головне, я – дружина, мама та бабуся...

Книга побудована з моїх власних постів на "Facebook" з деякими виправленнями та доповненнями. Коли написане почало складатися в книгу, я зрозуміла, як у житті все наслідувано. І як мудро, якщо не здаватися тоді, коли виникають проблеми. Читаючи кожну з моїх історій, приміряйте до себе: як би вчинили ви і до чого це могло б привести. З історій моєї книги добре видно взаємозв'язок минулого, сьогодення та майбутнього – «з пісні слів не викинеш»...

Illustration

Смак Шоколадного Морозива

історія життя

Безліч асоціацій виникає під час читання книги: автор веде нас углиб біографії, допомагає зрозуміти біографічні "пазли" та "ланшафту" в біографії кожного з нас. Нам відкриваються таємниці лікарської майстерності, гомеопатичної та антропософської медицини.

250 ₴

ЧИМ ВИДІЛЯЄТЬСЯ ЦЕЙ "СМАК"?

"Щоб розвиток не закінчився на паркуванні, необхідний рух". Авторка книги Наталія Костинська на власному прикладі показує, як багато можна досягти і стати особистістю.

Натуральність

У книзі описані реальні історії життя; поєднання різних жанрів та ефект присутності не залишать байдужим

Антропософська медицина

Дізнаємось, що таке антропософська медицина і навчимося працювати з власною біографією

Гомеопатія

Розвіємо стереотипне уявлення про гомеопатію, дізнаємося більше про причини багатьох хвороб

ДЕГУСТАЦІЯ "ШОКОЛАДНОГО МОРОЗИВА"

Heading photo

Про кохання, закоханість, романтику і театр

І ось за мною надіслали машину. Здається, машину подають вперше. Це вже було надзвичайно. Але колонія все-таки. Я б до цієї колонії десь на краю Челябінська і не дісталася самостійно.
Мене проводжають до кабінету замполіта.
— Що читатимете? — питає несподівано симпатичний та інтелігентний для такого місця замполіт.
Мимохідь я бачу свою фотографію, вирізану з газети «Челябінський робітник» (як про молодого вченого) під склом письмового столу.— Про лікувальну дію трав, — кажу я... Майнула думка: «Дивно, звичайно, до чого тут моя фотографія»... Милий юнак вислизнув повз мене з кабінету.— За вторинне зґвалтування, — каже замполіт, проводжаючи юнака очима.Щось я погано розумію. Гвалтівники-вбивці не вперше. А я навіщо тут?А замполіт продовжує, ледве стримуючи посмішку:— Ви знаєте, у нас тут навіть трава не росте. — А що ви ще можете прочитати?Ще одна дивина, яку я відзначаю автоматично (як машину, що приїхала за мною): адже дійсно, тема лекції не була заявлена.- Я можу прочитати лекцію про алкоголізм.- Така тема піде...

Heading photo

Ландшафт нашої біографії

Є зовнішня біографія, та, яку ми описуємо у відділі кадрів, яку бачать наші близькі, колеги, друзі. І є біографія внутрішня, яку ми й самі можемо усвідомити іноді лише через багато років. Яке воно, дзеркало нашої внутрішньої біографії?Будувати - не будувати, відкривати - не відкривати, погодитися - не погодитися, міняти - не міняти, розлучатися - не розлучатися - знайти взаємозв'язки минулого, сьогодення та майбутнього - все це у нашій внутрішній біографії. З 2012 року я почала проводити семінари з роботи з автобіографією (біографічне моделювання).Це метод, народжений генієм Рудольфа Штайнера сто років тому. І хоча біографію психологи вивчали і до неї, цілісний підхід до людини дозволив створити новий метод. Біографія у вигляді семирічних циклів розвитку фізичного тіла, душі та духу, її динамічний та наступний характер – це було вперше. Для біографічної роботи в антропософського методу є певні обмеження. Вік присутніх для отримання ефективного результату має бути більшим за 28-30 років. А вік ведучого не може бути меншим за вік слухачів. Це добре. Сам не пережив якийсь вік, це все одно, що не маючи дітей, вчити інших, як виховувати. «Достигла» я для проведення таких семінарів лише після 60 років, а до цього все сама вчилася. Вчителями своїми з біографічної роботи вважаю Рудольфа Штайнера, Бернарда Лівехуда та Гудрун Буркхард. Це їхні книги навчили розуміти життя у динаміці.

Heading photo

Дякую 90-тим! Як я зустрілася з гомеопатією

Почнемо зі спогадів... Перший раз слово «гомеопатія» я почула, будучи викладачем-початківцем кафедри фармакології. В екзаменаційних квитках було питання «Гомеопатія як лженаука». Я відкрила Радянську енциклопедію, але пояснення мене не переконало. Я не зрозуміла, що таке гомеопатія і що таке лженаука. Тому, це питання студенти ніколи не запитувала.Вдруге я почула слово «гомеопатія» від своєї подруги у Москві. На підвіконні стояли пляшечки з крупинками.- Що це? - запитала я.— Це київські гомеопатичні препарати, які вилікували сина від бронхіальної астми.І ось слово «гомеопатія» я почула втретє. Я вже працювала у Києві у Національній медичній академії ім. П. Шупика на кафедрі фітотерапії та клінічної фармакології. На кафедру прийшла рознарядка курс підвищення кваліфікації «гомеопатії». Ніхто чомусь не захотів навчатись, а я пішла. Я була доктором медичних наук і за своєю професією (клінічний фармаколог) знала про ліки, як мені здавалося, все. Згадала про лженауку, і про вилікуваного синочка...

Відгуки

Наталія

Сказати, що сподобалося – нічого не сказати! Книга автобіографічна, читаєш із автором, а переживаєш своє життя. Не порівнюєш, а проходиш свою біографію: чуттєво з тими ж переживаннями, радістю та болем тих років. Дух вічний, тому що хочеться вдосконалюватися, пізнавати та залишити своє найкраще у дітях, онуках, рідних, друзях, учнях та науці. Дякую за книгу, люба Наталя Євгенівно!

Людмила

Прочитала на одному диханні. Таке враження, ніби я почула все, що написано від самої Наталії Євгенівни. Дізналася багато нового для себе – етапи кохання, як працює Гомеопатія та Антропософська медицина, причини хвороби з погляду Гомеопатії. Дякую Вам щиро, Наталю Євгенівно! Бажаю Вам нових сил, нових енергій та нових творень.

Мирослава

Ось читаю Вашу книгу, і, натрапивши на ідею зателефонувати 1 другові на день з Фейсбуку, пошкодувала, що немає Вашого номера. А що хочу сказати – дуже приємна легкість книги, вміння без менторства та вантажності говорити про складні речі. Це, мабуть, як літературний, так й людський, характерний талант. Рідкісна якість! Рада за Вас і так тримати!

Image placeholder

Замовити книгу:

(заповніть наведені нижче поля та найближчим часом ми з Вами зв'яжемося)

ДЯКУЄМО ЗА ЗАМОВЛЕННЯ!

Невдовзі ми з Вами зв'яжемося :)

Can't send form.

Please try again later.

КОНТАКТИ:

Адреса:

Печерський Узвіз, 19

Телефон:

+380982211725
+380442545222

E-mail

au.i%40sokilatanau.i%402102sotorp