АКАДЕМІЯ НАТАЛІЇ КОСТИНСЬКОЇ

АКАДЕМІЯ НАТАЛІЇ КОСТИНСЬКОЇ

Image placeholder

Трилогія про фізичні, духовні та душевні почуття дитини

Трилогія, присвячена 12 фізичним, душевним та духовним почуттям дитини – унікальна. Унікальністю є проблема, що сама обговорюється, а також те, що серйозну розмову Наталія Костинська веде легко в партнерстві з хлопчиком Маєм. . .

ЗДОРОВІ ПОЧУТТЯ - ЗДОРОВА ДИТИНА

Завдяки такій побудові книг багато проблем відносин між дітьми та батьками ми бачимо через думку лікаря-педіатра та дитини. 12 почуттів роблять нас Людиною. З цих книг ви дізнаєтеся, що це за почуття, яку роль вони грають у нашому житті та як їх розвивати, починаючи з дитячого віку. Завдяки фізичним почуттям (дотик, рух, рівновага, почуття життя) ми пізнаємо себе. Завдяки душевним почуттям (смак, нюх, зір, почуття тепла) ми вчимося впізнавати навколишній світ. Завдяки духовним почуттям (почуття слуху, мови, думки та «Я») ми стаємо Особистістю, індивідуальністю. Завдяки розвиненим почуттям, ваша дитина буде гармонійною, успішною, щасливою і здоровою. Здорова дитина – це реально!

Illustration

ЗАТКНІТЬ ВУХА, АБО ЯК СТАВИТИСЯ ДО ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ

книга про фізичні відчуття

Щоб дитина була здорова і щаслива, нам потрібен здоровий глузд. Здоровий глузд — що це таке: це вміння міркувати здорово? Чи розумно? Чи це одне й те саме? У цьому й перші труднощі. Усі вважають, що вони розумні, а отже, міркують здорово. Лише тридцять років тому вважалося, що качати дитину шкідливо. Годувати грудьми треба по годинах. Наші бабусі були б шоковані, дізнавшись, що грудному малюкові не дають воду і годують груди на першу вимогу. І те, й інше розумно і має пояснення. То де ж здоровий глузд?

250 ₴

ЧОМУ ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПРО ФІЗИЧНІ ПОЧУТТЯ?


Батьківство – це професія. Надихаючий досвід.

Ви познайомитеся з віковими особливостями фізичного, душевного та духовного розвитку. Станете психологом своїй дитині, зрозумієте, як слухати, щоб чути її і говорити так, щоб вона чула Вас.

Порозуміння. Неважкі дитячі кризи.

Ви дізнаєтеся з яких доданків складаються оптимістичність, усміхненість, життєрадісність, допитливість, здатність до навчання, вміння радіти. Ви зрозумієте, що криз немає, а є періоди зростання та розвитку.

Практичний розвиток почуттів

Ви дізнаєтесь, як при дефіциті часу та підручних засобів можна розвинути у малюку творчу жилку, допитливий розум та інтерес до знань. Практичні завдання на розвиток емоцій у дітей стануть чудовим помічником у цьому.

Illustration

ЯКБИ КАЙ ТА ГЕРДА НЕ ЗУСТРІЛИСЯ

книга про душевні подчуття

Книга містить унікальні практичні рекомендації щодо розвитку почуттів нюху, смаку, зору та тепла. Дуже важливими є спостереження та враження хлопчика – підлітка Травня, що позбавляє книгу повчальності, а надає їй легкість читання, доступність та біографічний колорит.

250 ₴

РОЗУМІННЯ ПОЧУТТІВ ПІДЛІТКА – МОЖЛИВІСТЬ З НИМ ПОТОВАРИШУВАТИ:


Ти зрозумієш, що потрібно для того, щоб «розморозити» дитину.

Ти відкриєш собі раніше невідоме почуття людини – почуття Тепла, яке закладається у підлітковому віці. Сьогодні для наших дітей характерна «замороженість», як Кай. Звідки приходять страхи та що з ними робити. Які джерела зовнішньої енергії та внутрішнього тепла для дитини.

Ти можеш навчити його за запахом відрізняти хороше від поганого.

Дізнайся, що нюх – основне джерело інформації. Знаючи це, ти зможеш попередити тяжку хворобу та зберегти відмінний імунітет. Зрозумій, чим «дихає» дитина – допоможеш їй пізнати світ довкола себе, стати незалежним у судженнях про те, що таке добре і що таке погано.

Ти дізнаєшся, чому зір – це не тільки добре бачити, а й добре мислити.

Дізнайся, чим відрізняється будова очей у дітей та як зберегти зір. Як розвивати здібності спостереження, колірні відчуття, яке значення мають малюнки навколо дитини та на її одязі. Дізнайся, що таке Рубікон у житті дитини.

ic_good_protection_against_sunglare

Ти зможеш виховати культурну людину.

Дізнайся, як сформовані гастрономічні уподобання ще до народження впливають на культуру твоєї дитини. Яке місце у цьому посідають національні традиції та генетика. Яка дитяча тарілка, яке меню за віком.

Illustration

ДИКИМ КОНЯМ НЕ РОБЛЯТЬ КОНЮШЕН

книга про духовні почуття

Як зрозуміти свою дитину у підлітковому віці? Що дозволяти, а що ні? Що треба зробити, щоб діти були на радість? Що ви можете зробити для успішності, здоров'я та щастя реалізації своєї дитини. Ви можете зробити дуже багато. Перед вами перша книга про душу підлітка. Книга глибока, що відповідає на багато питань. Чому для здоров'я та успіху необхідно розвивати слух, мовлення, думки та почуття особистості «Я»...

250 ₴

ЧОМУ ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПРО ЧОТИРИ ПОЧУТТЯ?


Уява

Ви дізнаєтесь, коли її треба розвивати у дитини, а коли навіть шкідливо; Як розвивати.

Натхнення

Основа будь-якої творчості та креативності. Ви дізнаєтесь джерела натхнення та навчитеся їх використовувати.

Вплив

Ви дізнаєтеся, як за допомогою розвитку 4-х почуттів (почуття слуху, мови, думки та «Я») ваша дитина стане творчою особистістю та отримає можливість реалізувати себе.

Відгуки

Вікторія

Про книгу "Заткніть вуха..." жива, цікава, корисна. Виявляється, почуттів в дітей віком набагато більше, ніж ми думаємо, є ще почуття життя, почуття рівноваги, почуття власної гідності. Важлива якість книги Наталії Євгенівни - вона вчить усвідомленому, одухотвореному ставленню до дитини ще до її народження і з перших днів. Рекомендую!

Людмила

Прочитала на одному диханні. Таке враження, ніби я почула все, що написано від самої Наталії Євгенівни. Дізналася багато нового для себе – етапи кохання, як працює Гомеопатія та Антропософська медицина, причини хвороби з погляду Гомеопатії. Дякую Вам щиро, Наталю Євгенівно! Бажаю Вам нових сил, нових енергій та нових творень.

Ганна

Книга Наталії Костинської про найважче у батьківському житті – про те, як зрозуміти та полюбити підлітків. Вперше прочитавши тут про почуття слуху, мови, думки та «Я», здивувалася, чому нам про них так мало відомо. Було б добре, щоб батьки читали цю книгу і слухали, розуміли і приймали. Дуже задоволена, дякую!

Image placeholder

Замовити книгу:

(заповніть наведені нижче поля та найближчим часом ми з Вами зв'яжемося)

Хочу замовити:

ДЯКУЄМО ЗА ЗАМОВЛЕННЯ!

Невдовзі ми з Вами зв'яжемося :)

Can't send form.

Please try again later.

КОНТАКТИ:

Адреса:

Печерський Узвіз, 19

Телефон:

+380982211725
+380442545222

E-mail

au.i%40sokilatanau.i%402102sotorp